У щоденній метушні ми часто забуваємо приділити увагу тим, хто поруч і сказати теплі слова дорогим людям. Зробити це можна, наприклад, вітаючи з днем ангела тих, хто відзначає іменини 8 жовтня. Кого рівнянам варто привітати сьогодні – читайте далі.

Так, 8 жовтня свій день ангела святкують Сергій, Герман і Єфросінія.

Ім’я Сергій означає «знатний», «слуга Бога». Сергій – чоловіче російське ім’я. Існує кілька версій його походження. Згідно з однією з них, ім’я Сергій походить від римського родового імені Сергії патриціанської родини, що вела свій родовід від троянців. На латинській мові це слово означає «знатний», «високий».

За іншою версією походження імені Сергій пов’язано з застарілим ім’ям Сергій. Воно походить від латинського слова, яке означає «слуга Бога».

Ім’я Герман означає «єдинокровних», «братній», «справжній», «воїн», «німець». Герман – чоловіче ім’я, яке має кілька версій походження. Згідно з однією з них, це ім’я походить від латинського слова «йоганн», у якого є кілька можливих перекладів. Найбільш часто це слово перекладають як «єдинокровних», «рідний», «братній», «справжній», «істинний».

За іншою версією походження імені Герман пов’язано з древнегерманским ім’ям Германн, яке означає «воїн».

Єфросинія – грецьке ім’я, що означає «радість».