Придбання житла в кредит стає доступним для рівнян. Нова іпотечна програма “Житло в кредит” від ПриватБанку дозволяє клієнтам придбати помешкання на прозорих умовах із значно зниженими відсотками не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло на первинному ринку.

– Тепер для охочих придбати квартиру в перевірених забудовників, а саме у будівельних компаніях “Реноме-Євробуд”, компанія “Стоград” та ЖК «На Щасливому» ПриватБанк пропонує ексклюзивну програму кредитування на дуже вигідних умовах. Зокрема, мінімальний перший внесок становить всього 25%, – ділиться хорошою новиною керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. – Також клієнти ПриватБанку отримали змогу придбати якісне житло за найнижчими ставками на ринку. Термін кредитування — до 20 років під 17,9% річних без комісій та переплат.

Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку:

  • початковий внесок – від 25%;
  • максимальний термін – 20 років;
  • ставка за кредитом – від 17,9% річних;
  • жодних прихованих комісій і платежів.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині. Також консультацію у фахівця можна отримати за телефоном (097) 323 10 76  (Ірина Герасимчук) та  067 357 2368 (Олександр Чевдар).

на правах реклами