У подружжя із Рокитнівського району, що на Рівненщині, народилася 18 дитина. Багатодітній мамі – 43 роки, татові – 47. Сім’я проживає у селі Глинне.

За останній рік ця родина найчисельніша, підсумовують фахівці Рокитнівського районного відділу ДРАЦС ГТУЮ в Рівненській області, які проводили реєстрацію народження.

Тим часом упродовж останніх кількох років Глиннівська сільська рада залишається рекордсменом за рівнем народжуваності не лише в Україні, а й у Європі.

На території сільради проживає більше 600 багатодітних сімей. Це ті родини, в кого троє і більше діток. З початку цього року зареєстровано вже 173 новонароджені.
Разом із тим фахівці Вараського міського відділу ДРАЦС ГТУЮ в Рівненській області зареєстрували народження десятої дитини в сім’ї. Подружжя перебуває у шлюбі з 2000 року.

Нагадаємо, що на сьогодні батьки мають можливість реєструвати народження дітей у пологових будинках. На Рівненщині ця послуга набуває популярності, адже це значно простіше, швидше і дозволяє уникнути черг та бюрократичної тяганини.