Мафіозна вечірка «Швейцарські зустрічі» відбудеться в Обарові Рівненського району 18 жовтня.

Емоційна мафія об’єднує людей, які прагнуть якісного спілкування, власного розвитку. Вже доведено, що 50% успіху залежить від нашого оточення, яке навкруги нас, від людей з якими спілкуємось. І саме тому ми започаткували нову традицію – “Швейцарські зустрічі”, які проводяться в парк-готель «Швейцарія». Тут ви познайомитесь з тими людьми, про зустріч з якими могли лише мріяти, та можливо дізнаєтесь вражаючі історії з їхнього особистого життя.

Ви знаєте, що буває, коли жінка робить те, що любить?  Саме про це історія нашої чарівної гості, дизайнера, засновниці власного бренду “Anna Marchuk”, а ще чудової мами двох козаків, щасливої дружини і, щопросто неможливо не помітити, надзвичайно красивої жінки – Анна Марчук. Її вироби нікого не залишають байдужими, адже вони створені з любов’ю і позитивом. Вишиті речі Анни купують модниці з усього світу. А розпочалося все з декретної відпустки…

Зустріч проходитиме у форматі спілкування в дружній атмосфері з відомою людиною, фотосесія від професійного фотографа і традиційно гра Emotional Mafia.

Мафіозна вечірка «Швейцарська зустріч» відбудеться 18.10.17, початок реєстрації о 19.30, офіційне відкриття 20.00.

Місце проведення Парк-готель «Швейцарія», с.Обарів
Вхід лише по запрошеннях, кількість місць обмежена, тому обов’язково телефонуйте 0673621131