Новий відділ комп’ютерних мереж і кібербезпеки відкрили на базі провідної рівненської компанії у галузі інноваційних технологій “Ель-Роі“.

За словами директора ТзОВ “Ель-Роі” Андрія Петренка, у сучасному світі важливо захищати не лише своє майно, а й інформацію яка зберігається у комп’ютерах, на серверах підприємств та установ від непроханих гостей.

– Відтак, спеціалісти відділу СКМ ТзОВ “Ель-Рої” пропонують жителям Рівненщини широкий спектр послуг у галузі інформаційної безпеки. Зокрема, проектування і монтаж структурованих кабельних мереж, доставку компонентів, створення і монтаж локальної обчислювальної мережі, а також комплекс послуг “під ключ” по створенню Wi-Fi мереж в офісах, виробничих приміщеннях, складах, відповідно до потреб замовника, – зазначає Андрій Петренко.

 

У свою чергу керівник відділу СКМ ТзОВ “Ель-Рої” Роман Ткач додає, що при створенні та налаштуванні Wi-Fi мережі, спеціалісти компанії проектують її, виходячи з фактичних умов, плану приміщення і розміщенння користувачів.

– Варто розуміти, що встановлення бездротових мереж Інтернету — це перехід ваших комп’ютерних систем на якісно нові мережеві технології, і ви зможете швидко оцінити переваги, які дає бездротова мережа. Адже комп’ютер, підключений до Wi-Fi, може знаходитися у будь-якій точці офісу, і не бути прив’язаним до мережевих кабелів. А це означає, що створення бездротової мережі не потребує спеціального планування приміщення, розміщення мережевих розеток і кабелів. Більше того, навіть у випадку переїзду вам не доведеться піклуватися про наявність на новому місці мережевих систем. Налаштувати Wi-Fi також не складе труднощів, адже наші спеціалісти відразу про це попіклуються, – пояснює Роман Ткач.

Окрім того, у компанії “Ель-Роі” ви можете замовити й інші послуги. Зокрема, IP-телефонію – сучасний спосіб зв’язку, який дозволяє використовувати Інтернет або будь-яку іншу мережу для передачі голосу і даних у режимі реального часу.

Ще вам запропонують комплес послуг із організації систем забезпечення безпеки ІТ-інфраструктури. До речі, це дозволить знизити ризик втрати інформаційних ресурсів і ви будете впевнені, що конфіденційность інформації забезпечена.

А більше інформації про послуги компанії можна дізнатися на сайті el-roi.com.ua

Також отримати консультацію можна за номером телефону: (067) 364-66-46 та, написавши на електронну адресу: icm@el-roi.com.ua

А ще вас чекають за адресою: м.Рівне, вул.Щаслива, 14.

Слідкувати за новинами компанії ви також можете на сторінці “Ель-Роі” у “Фейсбук”

на правах реклами