В чому переваги українських систем безпеки та охорони і чим може здивувати наш продукт – провідні експерти в галузі інноваційних систем розповіли у Рівному. Семінар, участь у якому взяли представники всіх охоронних фірм Рівного, відбувся 25 жовтня.

Як зазначає один із організаторів заходу директор ТзОВ “El-roi” Андрій Петренко, присутнім презентували найсучасніші новинки безпеки українського виробництва від компанії “Аjax”.

– Провідні спеціалісти розповіли в чому переваги українських систем безпеки для оселі, офісу тощо, як вони працюють, наскільки дозволяють технічно захистити приміщення. Адже саме компанія “Аjax”, завдяки інноваційним продуктам, дозволяє розширити поняття безпеки та “розумного будинку”. До речі, приємною новиною для рівнян є те, що перший хаб від компанії “Аjax” вже зараз стоїть у тестовому режимі на пульті поліції охорони міста. Також однією із новинок, які пропонує виробник, є безпровідні системи безпеки. З їх допомогою наші клієнти, наприклад, можуть віддалено керувати розеткою у себе вдома чи в офісі – вимкнути праску, чайник, комп’ютер та інші прилади. І це лише невелика частина з тих можливостей інноваційних продуктів, які пропонує український виробник. Присутнім також презентували, як працюють технічні новинки та представили відгуки тих, хто ними вже користується, – розповів Андрій Петренко.

До слова, компанії “El-roi” та “Аjax” – беззаперечні лідери у галузі інноваційних технологій і систем безпеки. Їх послуги та продукція дозволила спростити життя сотням компаній і приватним користувачам. Більше того, розроблені ними програми, дозволяють оптимізувати роботу великих підприємств, які надають послуги тисячам споживачів.

А ще інноваційні системи безпеки “Аjax” офіційно визнані найкращими в Україні. Це звання компанія отримала від найсуворіших експертів і спеціалістів “Української народної премії-2017” – своїх користувачів. І не дарма, адже нині продукцію компанії використовують у своїй роботі провідні українські фірми та корпорації, а мільйони українців за допомогою систем безпеки виробництва “Аjax” змогли захистити та “розумно” озброїти свої домівки.

на правах реклами