Зручність швидких розрахунків відчули нарешті батьки вихованців дитячих садочків Рівного. Відтепер вони сплачують послуги садочків прямо у групі, коли забирають додому своє чадо. Деякі дошкільнята з цікавістю допомагають в цьому своїм батькам. Адже сканування QR-коду схоже на гру й приносить малечі безліч емоцій.

Батьки задоволенні, адже банківська комісія за використання QR-коду становить всього 1 грн, в порівнянні з комісією в кассі – 5 грн та терміналі самообслуговування – 3 грн.Тому QR-коди не тільки спрощують життя тисячам українців, але ще й бережуть їх гаманці.

Нагадаємо, що раніше безконтактні платежі за QR-кодом було також впроваджено в Національному університеті Водного господарства та природокористування (НУВГП) для оплати навчання та проживання у гуртожитку. Також рівняни за допомогою QR-коду мають змогу здійснювати безготівкові платежі за комунальні послуги, допомогти тваринам у зоопарку чи оплатити послуги технічного обслуговування автомобіля.

Оплата платежів за допомогою QR-коду проходить швидко, просто і виключає помилки в реквізитах. Для цього достатньо завантажити на смартфон мобільний додаток Privat24, перейти в «Мої платежі» > «Новий платіж» та відсканувати QR-код на плакаті, що розташований в приміщенні групи дитячого садочку. Ті, у кого ще немає смартфону, можуть здійснити оплату через QR-код у найближчих відділеннях ПриватБанку за допомогою планшета співробітника відділення. Більше інформації на сайті ПриватБанку.

на правах реклами