Енергонезалежність – незмінний курс України. Саме цій темі присвячено IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості». Форум відбудеться 23 листопада у м. Києві. Організатори – Держенергоефективність.

Консолідувати зусилля влади, бізнесу, інвесторів та експертів допоможе Міжнародний бізнес-форум. Акцент цьогорічного заходу – стимулювання реалізації «зелених» проектів в регіонах країни та підвищення ефективного споживання енергоресурсів в енергоємних секторах економіки.

Також на заході обговорять: інвестиційну привабливість проектів у сфері відновлюваної енергетики – погляд інвесторів, успішні приклади реалізації «зелених» проектів, перспективи розвитку відновлюваної енергетики з оцінкою експертів, міжнародний досвід, гарантія підвищення конкурентоспроможності економіки – енергоефективні та «чисті» технології у промисловості.

Для участі запрошуються: парламентарі, представники центральних та місцевих органів влади, мери міст, представники посольств, банківських установ, міжнародних фінансових інституцій, бізнесу, потенційні інвестори, експерти, представники громадських організацій, науковці, ЗМІ, а також усі бажаючі та зацікавлені питаннями розвитку сфери енергоефективності та “чистої” енергетики.

Форум відбудеться за підтримки: Проекту USAID  «Муніципальна енергетична реформа в Україні», проекту GIZ «Реформа в сфері енергоефективності в Україні», проекту ПРООН/ГЕФ «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні», проекту ЮНІДО “Підвищення енергоефективності та стимулювання використання відновлюваної енергії в агро-харчових та інших малих та середніх підприємствах України”, проекту GEF/UNIDO UKRIEE  «Впровадження стандарту систем енергоменеджменту в промисловості України», представництва Фонду ім. Г. Бьолля в Україні, центру ресурсоефективного та чистого виробництва, АБ «Укргазбанк» та АТ «Ощадбанк».

Програма Форуму на сайті: http://saee.gov.ua/forum/shedule.

Повна інформація на сайті Форуму: http://saee.gov.ua/forum.

Місце проведення: м. Київ, готель «Прем’єр Палац», бул. Т. Шевченка, вул. Пушкінська 5-7/29, Софіївський Гранд Хол.