Одне з рівненських ЖКП, цілісно-майновий комплекс якого оцініють депутати та чиновники для подальшого продажу, має мільйонні борги перед підрядними організаціями, які надавали послуги підприємству. Більше того, є рішення суду про блокування рахунків жеку. Мова йде про ЖКП “Перспективне”. Що з цим робити – намагалися вирішити члени комісії щодо оцінки цілісно-майнового комплексу ЖКП.

Керівник підприємства Сергій Ніколайчук каже, що борги перед підрядними організаціями справді є і становлять більше 4 мільйонів.

– Тому колектив ЖКП не звертався із проханням надати їм цілісно-майновий комплекс для подальшої роботи. Також зараз суд розглядає два позови до підприємства. Зокрема, приблизно 400 тисяч гривень “Перспективне” заборгувало компанії “АРМ-ЕКО” за обслуговування ліфтів, стільки ж – “Рівнегаз Збуд”, а більше 700 тисяч – теплопостачальному підприємству. Наразі з останнім підприємством у нас підписаний договір, за яким ми щомісяця сплачуємо 20 тисяч гривень для погашення заборгованості. Ще більше 100 тисяч гривень ми заборгували підприємству “Чорне море плюс”. По цьому також триває судовий розгляд, – пояснив він.

Тим часом за словами депутата міськради Романа Стасюка, наразі є виконавче провадження щодо блокування рахунків ЖКП “Перспективне”.

– Вважаю, що недоцільно оцінювати майно жеку, який має мільйонні борги чи робити ще якісь рухи в цьому напрямку. А якщо керівник не може навести порядку і виправити ситуацію – його потрібно змінювати. У першу чергу про це має думати міський голова, а не дерибанити комунальне майно і віддавати його за безцінь через чиюсь халатність, – зазначив він.

Члени комісії розглядають питання щодо оцінки цілісно-майнового комплексу ЖКП "Перспективне"

Опубліковано Портал Крапка 30 листопад 2017 р.

У свою чергу начальник управління комунальною власністю Рівного Наталія Поліщук каже,  що все залежить від того, хто і чому наклав арешт.

– Так, наприклад, якщо це податковий арешт, то з дозволу ДФІ можна передавати майно в оренду. Якщо ж це заборонено рішенням суду – то ніхто не може приймати ніяких рішень щодо ЖКП, – розповідає вона.

А також додає, можливий і варіант, що знайдеться претендент, який буде готовий викупити цілісно-майновий комплекс ЖКП разом із кредиторською заборгованістю. Наразі майно оцінили в 8 мільйонів 370 тисяч

Остаточне ж рішення щодо подальшої долі цього ЖКП мають прийняти депутати міськради. А поки що тривають судові розгляди справ щодо боргів жеку. Чим закінчиться ця історія – читайте невдовзі на нашому сайті.