2017 рік добігає до завершення. У Рівному він запам’ятався багатьма цікавими подіями і фактами, а деякими – навіть здивував. Тому журналісти порталу “КРАПКА” підсумовують цей рік і пропонують вам дайджест найцікавіших подій “Рівне-2017“, які запам’яталися у році Півня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рівне-2017: розкол року – “Громадський контроль” у міськраді

Рівне-2017: співак року – Микола Бобрик

Культурне життя Рівного цьогоріч виявилося насиченим. У місті чи не щовихідних проходили різноманітні фестивалі, концерти, виступи та культурні заходи. Не обійшлося і без людей, які робили їх та наповнювали своєю енергетикою. Так, осінь-2017 у Рівному розпочалася ііз мегаконцерту.

Вечір драйвової музики, танців і яскравих емоцій отримали рівняни під час п’ятого ювілейного концерту “Мегаподії”. Того дня стадіон “Мототрек” запалювали зіркові гурти “Дзідзьо”, “Ляпис-98” і “Mozgi”. Потанцювати під хіти відомих виконавців зібралися, за даними організаторів, більше 5 тисяч людей.

Так, на стадіоні “Мототрек” панувала шалена енергетика. Окрім виступів улюблених виконавців глядачі могли побачити світлове шоу, отримати подарунки, а також стали свідками здійснення мрії дівчинки з ДЦП, яка хотіла побувати на концерті “Дзідзьо”.

А вже в новому році на рівнян чекатимуть нові мегаконцерти від івент-агенції “Мегаподія”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Хто з відомих рівнян відривався разом із “Дзідзьо”, “Ляпісом” і “Мозгами” [ФОТО]

Мегаподія у Рівному: світлове шоу, відомі хіти, танці та драйв [ФОТО]