Фахівці Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру переймають передовий світовий досвід та вчаться постійно. Так, директор Рівненської філії ДУ «Інститут серця МОЗ України» Юлія Драчук взяла участь у міжнародній конференції “Реконструктивна хірургія серця”

– Під час конференції виступили з цікавими доповідями провідні кардіохірурги світу із США, Великобританії, Німеччини, Греції, Польщі, Румунії, Грузії, Молдови, Литви, Білорусі, Президент Європейської асоціації кардіоторакальної хірургії Маріан Зембала, – розповіла Юлія Драчук.  –  У світі широко розробляють  нові технології, що змінюють уявлення про кардіохірургію п’ятирічної давнини. Оперативні втручання на серці стають мало травматичними, ендоваскулярними, але і дороговартісними.

Лідери кардіохірургії із європейських країн та Америки зібрались для того щоб обговорити спільні проблеми.  Адже більшість людей в світі помирають саме через серцево-судинні захворювання, а в Україні кількість смертей від серцево-судинних захворювань вдвічі більша ніж у Європі.

У роботі конференції взяв участь і генеральний директор ДУ “Інститут серця МОЗ України” Борис Тодуров.

– Ми готові ділитись досвідом і далі поглиблювати наше співробітництво в світі, обмінюватись професійним досвідом, інформацією, спільними розробками і апробацією інноваційних методик, – зазначив один з найвідоміших кардіохірургів України.

Філія «Інституту серця» успішно працює на базі Рівненського діагностичного центру вже більше року. Таких філій по Україні працює всього п’ять. Найкращі фахівці «Інституту серця» регулярно проводять прийом пацієнтів у Рівному. Наступний такий прийом запланований на 8 грудня.