9-10 лютого 2018 року у Львові на стадіоні «Арена Львів» відбудеться унікальний бізнес-форум професійних учасників ринку event-послугEvent Industry Forum, щоб обмінятись досвідом, знаннями та отримати натхнення від визнаних лідерів думок та досвідчених професіоналів. Захід, який спрямований ідентифікувати галузь eventіндустрії в Західному регіоні. А івенторів з міста Рівне організатори запрошують у Manhattan Sky Bar 11 грудня.

Присутні зможуть дізнатися інформацію про Еvent Industry Forum, його завдання та цілі, актуальні теми які будуть підняті спікерами та реальні кейси, що будуть представлені на форумі.

Під час зустрічі, у форматі відкритого діалогу, обговоримо аспекти формування галузі event-індустрії у Вашому місті, особливості проведення заходів різних форматів, можливості ринку event-послуг та його наявні проблеми.

GLOBAL EVENTS – компанія, що ініціювала проведення форуму та є одним з основних провайдерів event-послуг у Львові. У доробку компанії понад 80 масштабних проектів різноманітних форматів та рівня складності.

Денис Ринський (main contact):

«Ідея створити діловий захід народилася досить-таки давно. І великий форум event-спеціалістів – це те, що витало в повітрі і ми спочатку розуміли, що ринок чекає щось подібне. Ми вирішили, що прийшов час зробити перезавантаження ринку і сформувати його у event- галузь. Головна мета – зрушити індустрію з мертвої точки, та закласти фундамент ефективного партнерства між усіма її учасниками»

Із детальною інформацією про форум Ви можете ознайомитись на сайті. Event Industry Forum