Хто був першим – тому пощастило більше. Депутати Рівненської міськради прийняли рішення “Про внесення змін до Муніципальної програми сталого розвитку”, за якою ОСББ на умовах співфінансування із бюджету міста можуть виконувати роботи з благоустрою у свожму будинку. Тепер коштів із бюджету даватимуть менше.

Так, у 2017 році з бюджету Рівного за цією програмою виділяли 70% вартості робіт, 30 – мешканці ОСББ мали зібрати самостійно. Тим часом на капремонт ліфтів частка з міського бюджету була більшою – 90%.

Тим часом у змінах на 2018 рік пропонується знизити відсоткову частку коштів, які виділяються із бюджету, а відповідно збільшити суму, яку мають зібрати мешканці.

Зокрема, проектом рішення пропонувалося встановити відсоткову ставку з бюджету міста на рівня 60%. Утім, у результаті обговорення депутати прийняли рішення встановити участь міста у цій програмі на рівні 65%. Тим часом на аварійні роботи з бюджету виділятимуть 85%. Підтримали це рішення 31 депатат.

Нагадаємо, нині у Рівному відкриті кримінальні провадження за фактом привласнення бюджетних коштів за Муніципальною програмою сталого розвитку. Слідчі дії тривають.