Слідчими Рівненського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області здійснювалося досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом складання завідомо неправдивого висновку експерта (ч.1 ст.384 КК України). Процесуальне керівництво у провадженні здійснювалось прокурорами Рівненської місцевої прокуратури.

Підставою внесення відомостей до ЄРДР про вчинення кримінального правопорушення стали виявлені факти внесення до висновку судової земельно-технічної та будівельно-технічної експертизи неправдивих відомостей про наявність на вул. Київській, 87 у м. Рівне об’єкта нерухомості, тоді як насправді за цією адресою будь-яка нерухомість відсутня.

У провадженні проведені необхідні слідчі (розшукові) дії з метою встановлення обставин вчинення кримінального правопорушення на території м.Рівного.

Відповідно до вимог ст. 218 КПК України досудове розслідування здійснюється слідчим того органу, під юрисдикцією якого знаходиться місце вчинення кримінального правопорушення.

У зв’язку з тим, що висновок експерта, у якому містяться завідомо неправдиві відомості щодо наявності об’єкта нерухомості, складено експертом Хмельницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз, що розташоване у м.Хмельницьку, то у відповідності до ст. 218 КПК України матеріали кримінального провадження скеровано за підслідністю до Хмельницького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області для подальшого досудового розслідування.