Встановити світлофор чи “лежачих поліцейських” на перехресті вулиць Вербова- Бухала просять у Рівному. Петиція щодо цього опублікована на сайті міськради.

Автор ініціативи Марія Фіченя зазначає, що пішоходів, які проживають на вулицях Вербова та Бухала, турбує безпека за життя та здоров’я їх дітей.

– Тому батьки, чиї діти навчаються у Рівненській ЗОШ №23, просять встановити світлофор чи “лежачі поліцейські” на перехресті Вербова-Бухала, оскільки там неодноразово траплялися ДТП. А відповідно до п.5.1. ДСТУ 4123:2006 “Безпека дорожнього руху. Пристрій примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки на вулицях і дорогах. Загальні технічні вимоги”: пристрій примусового зниження швидкості можна застосовувати в районі розташування дитячих та навчальних закладів, зон масового відпочинку, перед нерегульованими пішохідними переходами, розташованими поза межами перехресть, перед нерегульованими перехрестями за відповідного обґрунтування, – додає вона.

Підтримати петицію можна на сайті міськради до 22 лютого. Нагадаємо, для того, щоб можливість реалізації ініціативи розглянули міські чиновники – потрібно, аби звернення підписали 300 рівнян.