Чергова сесія міської ради запланована у Вараші 23 січня на 10 годину. Втім, чи відбудеться засідання і хто “залишиться у живих” – питання швидше риторичне, адже у місті атомників тривають політичні розбірки та боротьба за мерське крісло.

Фото “Четверта влада”

Нагадаємо, ще наприкінці минулого року 23 депутати міської ради проголосували за висловлення недовіри тодішньому міському голові Вараша Сергію Анощенку. Тимчасово його обов’язки мав виконувати секретар міськради. Та не склалося. Анощенко заявив, що він легітимний і йти з посади наміру не має, мовляв, голосів депутатів не вистачило, аби зняти його з посади.  На його підтримку почав висловлюватися й активіст Роман Коваль.

Власне, візит Коваля разом із хлопцями й очікують на сесію, яка запланована на завтра. Про це пишуть користувачі “Фейбсук”.

Роман Коваль знову збирається у Вараш, на сесію міської ради. І везе сюди власну маленьку армію. Все це робиться під цікавою вивіскою якоїсь незрозумілої акції “Ні сепаратизму на Рівненщині“, – зазначається у спільноті “Міські ініціативи Вараша”.

А деякі депутати вважають те, що відбувається  загостренням політичної кризи у Вараші з боку громадянина Анощенка.

Ще два тижні тому колегія Вараської міської ради вирішила провести чергову двадцять другу “бюджетну” сесію 23 січня 2018 року о 10 годині, було видано розпорядження т.з.п. міського голови. А от сьогодні користуючись одноосібним доступом до сайту Вараської міської ради, громадянин С. Анощенко видає розпорядження, ніби, від міського голови про скликання “позачергової двадцять першої сесії”. Згідно реєстру юридичних осіб він не уповноважений таке робити. Але він незаконно призначає свою “сесію” і на той самий день і на той самий час. Цьому пану дуже кортить зіштовхнути всіх лобами, влаштувати ще одну бійку, щоб потім розказувати мешканцям, які погані депутати і всі інші крім нього“, – зазначає у своєму “Фейсбук” депутат Сергій Дейнега.

А поки політичні розбірки тривають у Вараші готуються до сесії, щоправда, за чиїм сценарієм вона відбуватиметься – не знають за жодною стороною барикад.