Відкритий Кубок Рівненщини з художньої гімнастики відбувся в обласному центрі. Наше місто все частіше стає центром великомасштабних змагань. Тому навіть на обласних змаганнях виникає серйозна конкуренція.

Всього на килимі змагалося близько 80 учасниць із Рівного, Дубна, Нетішина та Львова. Рівне в турнірі представляв клуб “Золота осінь”, ПДМ та ОК ДЮСШ “Авангард”. За підсумком двох днів змагань доля золотих медалей розприділилася наступним чином:

2007 р.н

багатоборство (4 вправи) – Єлизавета Шудлюк, СДЮСШОР “Олімп-Л”, Львів;

багатоборство (6 вправ) – Марина Попович, СК “Золота осінь”;

2006 р.н

багатоборство (4 вправи) – Сніжана Ощіпко, СДЮСШОР “Олімп-Л”, Львів;

багатоборство (6 вправ) – Юлія Сичінська та Дарія Полюхович, СК “Золота осінь”;

КМС

багатоборство (4 вправи) – Марта Федишин, СДЮСШОР “Олімп-Л”, Львів;

багатоборство (6 вправ) – Мельник Богдана,  СК “Золота осінь”;

Майстри спорту

багатоборство (4 вправи) – Софія Ковалик, СДЮСШОР “Олімп-Л”, Львів;

багатоборство (6 вправ) – Олександра Приварська, ОК ДЮСШ “Авангард”.

Варто зазначити, що 27-28 січня в залі рівненської ЗОШ №19 відбудеться Кубок Рівного із художньої гімнастики.

Після цього на любителів спорту чекає просто неймовірна подія. Наше місто прийматиме Кубок України. У Рівному змагатимуться кращі спортсменки України. Так, на нашому килимі покажуть свої вміння спортсменки-лідери своїх областей та збірна України у повному складі під керівництвом Ірини та Альбіни Дерюгіних.

– Найближчі тижні у пас тижні художньої гімнастики. Досвід проведення великих змагань в нас є. Готуємось та чекаємо гостей з усієї України. Одне можу сказати точно – буде цікаво, – коментує Марина Болба, керівник обласної федерації художньої гімнастики та СК “Золота осінь”.

Нагадаємо, що в листопаді 2017 року Рівне приймало 10 ювілейни турнір “Золота осінь”, який став рекордним за кількістю учасників – більше 600.