На Рівненщині 200 кубометрів лісодеревини без належної документації вилучили працівники прокуратури спільно з поліцією.

Наразі працівники органів прокуратури Рівненської області здійснюють процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст. ст. 198, 364 КК України (придбання, отримання, зберігання та збут майна, одержаного злочинним шляхом, зловживання владою та службовим становищем).

У рамках провадження працівники Сарненської місцевої прокуратури та Управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України провели упродовж минулого тижня санкціоновані обшуки на території Березнівського і Сарненського районів та вилучили близько 200 м3 лісодеревини (колоди породи сосна) без належних документів про походження.

Орієнтовна вартість зазначеної лісопродукції становить 300 тис грн. Також вилучено чорнову бухгалтерію та гроші: 5 тис дол США та 40 тис гривень. На все вилучене майно накладено арешт.

У кримінальному провадженні триває досудове розслідування, яке доручено здійснювати слідчим органів поліції. Наразі збираються докази з метою пред’явлення відповідним особам підозри у вчиненні злочину, повідомляють у прокуратурі.