Пам’ять учасників бойових дій вшанували в Рівному. Так, 15 лютого біля пам’ятного знаку «Загиблим у локальних війнах» з нагоди  відзначення «Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29 річниці виводу військ з Афганістану», відбувся мітинг-реквієм.

Присутні на урочистостях помолилися за упокій полеглих та вшанували пам’ять загиблих на Донбасі. До підніжжя пам’ятного знаку були покладені квіти та вінки.

Нині ж чимало з тих хто воював у Афганістані, знову на передовій, не стоять осторонь коли наша держава переживає складні часи. Міський голова Рівного Володимир Хомко побажав усім швидшого закінчення війни на Сході аби перелік загиблих рівнян не поповнювався новими іменами. Всім присутнім очільник міста побажав здоров’я та мирного неба.

Тим часом, у Рівненському міському палаці культури міський голова нагородив 11 воїнів – інтернаціоналістів грамотами та подяками.

Нагадаємо, через Афганську війну пройшли 160 тисяч українських хлопців, тільки з Рівного було мобілізовано 1220, а всього з області – 3500 осіб.