Громадська організація «Асоціація анестезіологів Рівненської області» подала кандидатуру свого представники до складу конкурсної комісії, яка розглядатиме претендентів на зайняття керівних посад у комунальних медичних закладах. Так, засідання Асоціації відбулося 20 лютого.

Як розповів голова  “Асоціації анестезіологів області” Анатолій Мельничук,  згідно законодавства виконані всі процедури та готуються документи про влючення в комісію представника найстаршої асоціації медичних працівників Рівненщини.

– Створення такої комісії стане ще одним кроком для проведення якісних змін у медицині області. Адже, хто як не анестезіолог оцінить можливості надання допомоги у всіх напрямках медицини, перспективи розвитку ЛПЗ в цілому, а не тільки окремі спеціальності. Лікарі-анестезіологи щодня зіштовхуються із тим, що у реанімації лежать пацієнти з різноманітними діагнозами, обирають лінію лікування із різних галузей медицини тоді, коли немає права на помилку, – зазначив Анатолій Мельничук.

До слова, створення такої комісії при Рівненській обласній раді відбувається відповідно до постанови Кабміну. Нею передбачено, що громадські організації впродовж 15 днів із дати оприлюднення інформації про проведення конкурсу на членство в комісії можуть подати кандидатури своїх представників.

У Рівному прийом документів триватиме до 27 лютого. Хто ж увійде до складу комісії, яка розглядатиме кандидатів на посаду керівника того чи іншого медичного закладу – стане відомо згодом.