Краса врятує світ, а професійні майстри їй у цьому допоможуть. Так, майстер із нарощування вій Наталія Малиновська зі студії “Рerfect” відкрила школу, де всі охочі жінки можуть навчитися професійно нарощувати вії, робити погляд особливим і підкреслювати красу представниць прекрасної статі.

Як розповіла Наталія Малиновська, вона вже впродовж трьох років професійно займається нарощуванням вій. Вчилася цьому мистецтву у відомих українських та закордонних спеціалістів.

Нині Наталія не лише допомогає жінкам створити спокусливий погляд і підкреслити його, а й навчає усіх охочих, як це зробити правильно.

– Під час навчання ми з дівчатами опрацьовуємо теоретичну частину, методику нарощування вій та обговорюємо особливості цього процесу. Зокрема, під час курсу майстри дізнаються всю необхідну інформацію про натуральні та штучні вії, матеріали, інструменти (огляд та рекомендації щодо підбору якісних матеріалів за доступними цінами, які базуються на власному досвіді), роботу з клеєм, стерилізацію інструментів, правила ідеального нарощування, ефекти нарощування та базові правила моделювання погляду. Обов‘язковою частиною курсу є практичне відпрацювання на моделі. Так, за кілька днів можна освоїти ази нарощування вій, а ось для того, щоб стати професіоналом у цій справі – потрібна постійна практика. Власне, теорії і практики цього процесу я і навчаю дівчат, які прагнуть нарощувати вії професійно. Тому, якщо ж комусь із дівчат набридла ваша робота, або втомились працювати на когось – це легко змінити. Отримайте актуальну, завжди потрібну, цікаву та модну професію майстра з нарощування вій, станьте професіоналом у цій сфері краси разом з досвідченим наставником, – зазначає майстер.

Так, у школі-студії “Рerfect” не лише допомагатимуть дівчатам перевтілитися, озброїтися спокусливим поглядом і виглядати неперевершено завжди, а й навчають дарувати красу та творити особливий погляд.

А переглянути роботи майстра можна в інстаграмі @perfect.rv

Отримати ж консультацію, записатися на нарощування вій і навчання можна за номером тел. 097 493 45 34.

Бути красивою — прагнення кожної жінки, а творити красу — це мистецтво, якому можна навчитися!

на правах реклами