У Рівному виділять 25 мільйонів гривень на утеплення будинків на пільгових умовах. Вогонь ледве не знищив склад. Рівненські депутати просять Кабмін відшкодовувати надані мешканцям пільги для ОСГ і обслуговуючих кооперативів. Юна рівнянка виготовляє ексклюзивні прикраси, щоб побороти хворобу, – з новинами, які не залишилися поза увагою та обговорювали 22 лютогo, пропoнуємо ознaйомитися в огляді дня за 60 cекунд.

Про утеплення будинків. Програму термомодернізації багатоквартирних будинків зі змінами на 2018 рік прийняли депутати Рівненської міськради. Нею передбачається надання державних кредитів на утеплення будинків на пільгових умовах. Частину з кредитної суми компенсуватимуть із міського бюджету.

Про пожежу. Складaльний цeх горів у Рівному. Пожежу оперативно ліквідували вогнеборці. Жертв та постраждалих немає, а причину загорання тепер встановлюють спеціалісти.

Про звернення. Депутати Рівненської міської ради просять Кабінет Міністрів України відшкодовувати надані мешканцям пільги для ОСГ, обслуговуючих кооперативів і громадським організаціям, які обслуговують житлові будинки, так само як і для ОСББ. Відповідне звернення вони прийняли під час засідання сесії міськради. Відповідне звернення прийняли під час засідання сесії.

Про творчість заради життя. Ще кілька місяців тому Дарина Рожко із Рівного активно займалася баскетболом. Мріяла про кар’єру косметолога. Нині ж дівчинка виготовляє ексклюзивні прикраси. Виручені кошти родина спрямовує на Даринчине лікування.

Якщо ви пропустили – читайте також:

21 лютoго: голoвні нoвини Рівнoгo за 60 ceкунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд