Створити наглядову раду громадськості, яка контролюватиме процес реконструкції стадіону “Авангард” пропонують у Рівному. Петиція щодо цього опублікована на сайті міськради.

Як зазначає автор ініціативи Валентин Дупак, це необхідно у зв’язку з великим резонансом та незадовільними результатами щодо реконструкції стадіону “Авангард”.

Зокрема, він просить сформувати наглядову раду громадськості, у яку увійдуть члени громади, що здатні провести аналіз виконаних замовником результатів (фахівці – будівельники, аудитори, економісти, юристи тощо).

А також провести відкритий публічний конкурс по відбору кандидатур до вищезазначеної Ради і надати членам Наглядової ради громадськості повний доступ до всієї проектно-кошторисної документації, яка стосується реконструкції стадіону.

Наразі ініціативу підтримали 33 рівнян. Для того, аби можливість задоволення прохання розглянули міські чиновники, необхідно, щоб петицію підписали 300 мешканців обласного центру. Триватиме збір підписів до 14 квітня. Підтримати петицію можна на сайті міськради.