II Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів — 2018», який проходитиме в рамках теле – проекту «Єднання заходу та сходу України», відбудеться у Рівному.

А про особливості цьогорічного фестивалю, програму, хід його підготовки, унікальних учасників-гостей із різних міст України та з-за кордону та інші цікаві моменти можна дізнатися під час прес-конференції.

До слова, унікальнікальний фестиваль тим, що учасниками події є творчі колективи з Грузії та України (Рівненської, Волинської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської, Житомирської, Хмельницької, Полтавської, Київської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запорізької, Донецької, Луганської та Харківської областей). Гості та учасники фестивалю, учасники і фіналісти «Голосу Країни»,«Х-фактору» Артем Верещака (Харків) та Сергій Юрченко (Луганськ)

Під час теле-мосту «Єднання заходу та сходу України», а саме Рівне-Харків, Рівне-Северодонецьк, відбудеться флеш-моб, в якому візьмуть участь понад 1000 учасників конкурсу.

Проходитиме прес-конференція 5 березня о 12.00 у кімнаті президії Рівненського міського палацу культури (вул. Гагаріна,6).