Двох жителів Рівненщини засуджено за хуліганство та тяжкі тілесні ушкодження до 8 позбавлення волі, ще один – потрапив під амністію.

Так, Вараський міський суд визнав достатніми зібрані досудовим розслідуванням докази для винесення обвинувального вироку стосовно трьох жителів міста Вараш, які умисно, з хуліганських мотивів, протиправно заподіяли тяжкі тілесні ушкодження чоловіку, що спричинило смерть потерпілого ( ч. 2 ст. 121, ч. 2 ст. 296 КК України).

Підсудні не визнавали вину, заперечували свою причетність до спричинення тілесних ушкоджень місцевому жителю, від яких настала його смерть.

Однак, у ході досудового розслідування встановлено, що у квітні 2014 року зловмисники у ході словесного конфлікту, яка переросла у бійку, умисно завдали 29-річному жителю Вараша не менше 15 ударів ногами та скляними пляшками по голові та інших життєво важливих частинах тіла. Потерпілий зміг сам дійти додому, але від отриманих численних травм йому стало гірше і він помер.

Тривалий час обвинувачені перебували у розшуку, оскільки одразу після скоєного виїхали за кордон на заробітки. Та правоохоронними органами їх було розшукано та затримано.

Наразі вироком суду чоловіків визнано винними у вчиненні злочинів та їм призначено відповідне покарання згідно із санкціями статей КК. Відтак двом обвинуваченим за вчинення хуліганських дій та тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого, призначено кожному покарання у виді позбавлення волі строком на 8 років. Обох взято під варту у залі суду.

Ще одному підсудному суд призначив за вчинення хуліганських дій покарання у виді 2 років позбавлення волі та застосував Закон України «Про амністію», на підставі якого звільнив від відбування покарання.

Також за рішенням суду засуджені мають сплатити матеріальну і моральну шкоду потерпілим. Вирок суду законної сили ще не набрав. Упродовж місяця учасники судового процесу мають право на його оскарження, повідомляють у прокуратурі.