День українського добровольця відзначать 14 березня у місті Вараш, що на Рівненщині. Захід розпочнеться о 17:00 на Майдані Незалежності.

Так, громадська організація «ДІЯ» запрошує мешканців та гостей міста Вараш вшанувати подвиг українських добровольців, разом згадати масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 – лютому 2014 року.

Нагадаємо, День українського добровольця відзначається в Україні відповідно до Постанови Верховної Ради № 4261 від 17 січня 2017 року. Відзначають дату щорічно саме 14 березня – фактично з моменту анексії Кримського півострова військами Російської Федерації та проведенням на південно-східних територіях України проросійських заколотів з закликами виходу з України та приєднання до складу сусідньої держави. Цей день і став справжньою датою народження Українського добровільно-визвольного руху, до якого вступили десятки тисяч учасників столичного та місцевих майданів – творців Революції Гідності, а також небайдужі українці.

– Вшанування мужності і патріотизму та забезпечення збереження пам’яті славетних героїв-добровольців, які загинули під час виконання обов’язків у складі добровольчих формувань, є необхідним виявом вдячності та поваги з боку українського суспільства, – розповідає керівник ініціативної групи осередку “ДІЯ” в місті Вараш Валерій Конопко. День добровольця – символ справжнього об’єднання усіх «людей доброї волі», які захищають Україну та допомагають зміцнювати обороноздатність нашої армії.