Виставу «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER»  за мотивами п’єси актора, коміка Роба Беккера можна побачити у Рівному 17 березня. Проходитиме вона в МПК “Текстильник”. Початок о 19 годині.

Не той справжній чоловік, який б’ється заради тебе з драконом, а той, який залишається з тобою коли дракон – це ти.

«Дуже дякую! Сьогодні ввечері я знову покохала свого чоловіка!»

«В мене склалась думка що актор був присутній на нашій кухні, та підслуховував все те що між нами траплялось!»

«Дуже сильно зміцнює сімейні відносини, навіть у 56 років!»

Заради таких коментарів варто грати! Заради цього варто дивитись спектакль!

П’єса «Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» (оригінальна назва «Defending The Caveman») була написана американським сімейним психологом а також актором – коміком Робом Беккером. Прем’єра відбулася 26 березня 1995 року і з тих пір не полишає найкращих сцен по всьому світі і навіть занесена у Книгу театральних рекордів як найбільш довгограюче one – man show.

Постановка зроблена у жанрі стендап. Це веселий монолог про відносини між Чоловіком та Жінкою. На прикладі власних сімейних відносин актор намагається передати всю абсурдність взаємних претензій та конфліктів які до болі знайомі тим, хто офіційно пов’язав свої відносини.

«Про що мовчать чоловіки або Дикун FOREVER» – це спектакль який у своїй комічній формі намагається досягти примирення двох різних галактик – Чоловіка та Жінки. Більшість подружніх пар впізнають себе та спільні життєві моменти… Не дарма Дикун такий популярний у всьому світі, а 18 липня у Нью-Йорку оголошений як День Печерної Людини.

В Україні роль «Дикуна» грають чотири найулюбленіших та популярних актори – Борис Барський, Дмитро Суржиков, Олексій Смолка та Олексій Гнатковський.

Завдяки унікальній манері гри та яскравій особистості кожного із них як результат маємо зовсім різні вистави. Кожен актор додає до всесвітньо відомій ролі свій власний шарм, а також ділиться із глядачем досвідом спілкування із протилежною статтю.

Олексій Гнатковський – Заслужений артист України, актор та режисер. «Кожна вистава – це дитина, яка потребує виховання».

Дмитро Суржиков – український актор, режисер та сценарист. Картини з його участю: «Слуга народу», «Родичі» і багато інших.

– «Щирий та емоційний діалог тет-а-тет із залом – завдання не з простих, це справжнє випробовування для актора»

– «Цей спектакль унікальний тим, що не тільки вимальовує проблему, але також намагається її вирішити!»

Борис Барський – Народний артист України. Актор та поет. Учасник комік-трупи «Маскі».

«У мене відчуття неначе я не граю, а намагаюсь поділитися всім тим що в мені накипіло? Чому чоловік та жінка живуть як кішка із собакою? Якщо пес бачить ціль – він до неї біжить, а кішка, спочатку, побігає за метеликом, подивиться на квітку, подивиться навколо… може навіть забути куди вона йшла».

Олексій Смолка – український актор, режисер та сценарист.

«Усе життя я спостерігаю за конфліктами між чоловіками та жінками, дуже часто шуткував з цього приводу, робив доречні (а можливо інколи недоречні) зауваження з цього приводу, просто намагався пояснити людям що тема конфліктів – це нісенітниця! Але коли я ознайомився із «Дикуном», то нарешті зрозумів… Ось він, короткий та точний аналіз усіх моїх спостережень. Смішний, дотепний, душевний, чесний та неупереджений…»