Виставка “Весільний переполох” проходитиме у Рівному 17 та 18 березня.

Мрієте про ідеальне весілля, але не знаєте з чого почати, куди бігти і до кого звертатись? Даємо підказку – завітайте до Міського Будинку Культури 17 та 18 березня на «Весільний переполох 2018». Впродовж цих двох днів десятки представників івент-індустрії західного регіону візьмуть участь у виставці весільних товарів та послуг.

Організатори запевняють, що це абсолютно новий формат заходу, який у Рівному відбуватиметься вперше. З того часу як Будинок культури запровадив у своїх стінах пілотний проект «Шлюб за добу» тут почала панувати шалена атмосфера кохання. «Щодня до закладу приходять по декілька закоханих пар, які бажають одружитися, які діляться своїми переживаннями стосовно весілля, запитують поради, як зробити найважливіший день у своєму житті незабутнім. І хто ж, як не царина культури міста, знає, як влаштувати яскраве свято. Це і стало поштовхом до того, аби в колективі виникла ідея весільного арт-проекту» – розповідає директор Рівненського МБК Ольга Стельмах.

Під час «Весільного переполоху» вам допоможуть обрати ведучого вашого свята кохання, фотографа та відеооператора, які вміють найшвидше і найкраще ловити важливі моменти; розкішних декораторів; кондитерів, які підготують найсмачніший кенді-бар; і врешті дизайнера неперевершеної сукні, яка обов’язково буде красивішою ніж у Вашої подруги! На усіх зацікавлених чекатиме яскрава шоу-програма, весільні музики, інтерактиви від ведучих, фешн-покази, дегустації, а ще розіграш цінних подарунків та сертифікатів на знижки. Головним призом стане романтичний вікенд для молодят в санаторії «Червона калина», адже організатори хочуть подарувати не лише гарний настрій, а й здоровий відпочинок для наречених.