Презентація персональної виставки художника-аматора Валерія Ярощука «Краса і ніжність» відбудеться у Рівному 18 березня. Початок о 12.00 в Рівненській обласній бібліотеці для молоді.

У юності він мріяв стати льотчиком та все своє трудове життя працював за технічними професіями. В зрілому віці відчув потребу в творчій самореалізації та почав малювати. Нині всі свої емоції і переживання викладає на полотні.

У доробку Валерія Петровича понад 60 картин, які пройняті любов’ю до своєї сім’ї, рідного краю та країни. Він пише картини-спогади філософського змісту, малює незвичні природні явища. Має талант зобразити буденні та знайомі речі так, що глядачам здається ніби бачать їх уперше. Кожна з його полотен вражає особливою аурою.

Своєю творчістю художник відгукнувся і на події, які відбуваються в сучасній Україні. Наболілими в Валерія Ярощука є картини циклу «Хай буде проклята війна». Одна з них − «Вогонь» уже другий рік експонується в краєзнавчому музеї. На ній автор зобразив два вогні – мирний та війни.

Є в його творчості й ілюстрації до творів Тараса Шевченка та портрети. Василь Ярощук – творчо обдарована особистість. Окрім живопису, він ще гарно грає на гітарі, пише вірші та перекладає українською твори відомих авторів.