Склад  конкурсної комісії, яка розглядатиме претендентів на зайняття керівних посад у комунальних медичних закладах, затвердили під час засідання сесії Рівненської облради.

До складу комісії, згідно рішення, увійшли троє депутатів, троє представників громадськості, а також входитиме троє представників медичного комунального закладу, в якому обиратимуть керівника.

Так, керівний склад комісії за депутатами. Головою комісії став Валерій Редько, секретарем – Оксана Лозова, а заступником голови комісії – Ярослав Романюк.

Від громадських організацій із поміж 24 претендентів у члени комісії обрали представника Рівненської обласної громадської організації “Асоціація хірургів Рівненщини” Ігоря Дундюка, від ГО “Сприяння розвитку охорони здоров’я” – Ольгу Романчук і від ГО “Всеукраїнська люстрація” – Євгенія Іванішина.

Тим часом, кандидатури кількох лікарів, які є членами громадських організацій, волонтерів, які допомагають зі збором коштів на лікування хворих, та спеціалістів у медичній галузі, депутати Рівненської облради не підтримали.

За проект рішення в цілому проголосували 53 обласні обранці.