У Рівному мітингували проти того, аби вибори президента Росії проходили в окупованому Криму.

Почався мітинг близько 11 години на Майдані Незалежності. Попри морозну погоду у вихідний день там зібралось біля 400 людей. Серед них – представники різних політсил, але без партійної символіки. Натомість тримали плакати зі словами «Крим – це Україна» та «Вибори російського «царя» в Криму нелегітимні».

Так, голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко зачитав звернення до присутніх, яке прийняли під час засідання сесії облрада. У ньому зазначається наступне:

«Цьогоріч, саме 18 березня, московська влада цинічно та свідомо, зневажаючи ключові засади міжнародного права, насамперед щодо суверенітету і територіальної цілісності незалежної країни, збереження основних цінностей миру і демократії, проводить незаконні вибори «президента Росії». Чотири роки тому мешканці Криму могли ще висловити свій протест на мирних маршах, демонструючи свою солідарність з Україною. Сьогодні у них такої можливості вже немає. Отож сьогодні – наша черга вийти на вулиці, площі, майдани та засвідчити, що Крим – це Україна! І ми продовжуємо боротьбу!»

До слова запрошували усіх, кому було що сказати. Серед виступаючих були і студенти, і депутати, і волонтери, і представники націоналістичних організацій. Останні, крім того, говорили про пікет консульських установи Російської Федерації, який сьогодні відбувається у різних містах України.

Варто зазначити й те, що акція, до якої долучилися рівняни, теж всеукраїнська. Завершили рівняни мітинг гімном – співали усі разом акапельно.