Міжклубний чемпіонам міста з кйокушінкаі карате унія України. Участь у змаганнях взяли близько 100 юних бійців, віком від 4 до 13 років із Рівного та Гощі.

За підсумком змагань, на найвищу сходинку п’єдесталу піднялися

– бійці семпая Вєтрова Є.О.: Шамшин Матвій, Юркевич Максим, Шікова Вероніка, Симончук Анастасія, Мельничук Ілля, Кирильчук Микита, Вєтров Георгій, Петрина Павло, Поліщук Назар, Кучмич Максим, Горбатовський Влад.

– бійці смпая Кайзера Ю.І.: Противень Матвій, Рижик Максим, Мельник Христина, Кладюк Ольга;

– бійці семпая Данилюка О.Ф.: Єфімчук Сергій, Єфімчук Стас

Окрім цього бійців відмітили в окремих номінаціях: “Краща техніка” – Поліщук Назар(тренер Семпаі Вєтров Є.О.), “Воля до перемоги” – Вєтров Георгій (тренер Семпаі Вєтров Є.О.). “Приз від судівства” – Противень Матвій(тренер Семпаі Кайзер Ю.І.

– Змагання для наймолодших допомагають сформувати їх волю та дух бійця та воїна.  Хочу подякувати всім спортсменам. Багато було поєдинків з результатом кара-іпон (чиста перемога). Окрім цього, окреме спасибі суддівському корпусу, який відпрацював на відмінно.Також вперше на татамі в ролі сушін (рефері) досвід отримали семпаі Лелях Наталія та  Леошик Олександр. А взагалі, на змаганнях була присутня приємна та затишна атмосфера сім’ї кйокушінкаі карате унія, – прокоментував керівник обласної федерації Євген Вєтров.

Вже найближчими вихідними рівненські каратисти їдуть на відкритий Кубок Житомирщини. Тож, зовсім скоро ми почуємо про нові перемоги рівненських спортсменів.