Під час обходу адміністративної дільниці старший  дільничний офіцер Рівненського відділу поліції викрив 23-річну рівнянку, громадянку іншої держави, за порушення умов обраного їй запобіжного заходу.

Іноземка майже три роки проживає на Рівненщині. Прилетіла сюди з іншого континенту через палке кохання та вийшла заміж за 31-річного рівнянина, із яким згодом і пішла на злочини. Чоловік за крадіжки та зберігання наркотиків опинився у в’язниці.

Дружина продовжила «справу» коханого і була умовно засуджена за вчинення ряду майнових злочинів, а нині підсудна за аналогічні кримінальні правопорушення у Волинській області. На її рахунку більше двох десятків крадіжок із продуктових магазинів, магазинів косметики та інших закладів. Тож, відповідно до ухвали суду, вона перебуває під цілодобовим домашнім арештом.

Дільничний офіцер поліції вкотре застав її на порушені умов запобіжного заходу. Жінка саме «придивлялася» до товарів в одному із супермаркетів.

Наразі, поліцейський готує матеріали до слідчого та суду про порушення умов обраного запобіжного заходу.

Нагадаємо, що в Україні з метою активізації боротьби з рецидивною злочинністю, а також запобігання вчинення правопорушень раніше судимими особами проводиться комплекс профілактичних заходів під умовною назвою “Нагляд”.