Гурт “Один в каное” презентують новий альбом у Рівному 30 березня. Великий концерт у Рівному в рамках всеукраїнського туру відбудеться в Міському Будинку Культури. Початок о 19 годині.

Нестандартна історія гурту демонструє, як музика, що відмовилась від атрибутів та стереотипів відчизняного музичного бачення, знаходить свого слухача та збирає повні зали прихильників.

Гурт Один в каное утворився у 2010-му році у Львові, тоді ж музиканти зіграли свій перший сольний концерт, після чого почали активно гастролювати, знані як гурт без жодних студійних записів. Гурт побував з сольними концертами у більшості великих міст України, виступав у Чехії, Франції, Англії, Білорусі, Росії, Молдові, Польщі, взяв участь у багатьох фестивалях. Сучасний склад колективу творять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та сесійний барабанщик Ігор Дзіковський.

Друзі! Вже в цю п'ятницю до Рівного приїде Один в каное із абсолютно новою програмою та свіжим звучанням😍 Як правило, вони приїжджають раз в два роки)Дуже хочу вас всіх тут бачити♥Один в каное – Рівне – 30 березня

Опубліковано Bohdan Slutyi 28 березень 2018 р.

У 2016-му році Один в каное випустив дебютний альбом, який вмістив в себе творчий доробок музикантів за шість років існування.

Зараз гурт готує новий повноформатний альбом, вихід якого запланований на початок 2018-го року.

Нове музичне звучання, тексти, як досвід та філософський підхід до усього уже звучать за зачиненими дверима.

Квитки від 150 грн у касі Міського Будинку Культури та онлайн: https://kasa.in.ua/odin-v-kanoe