На приватному ставку під час вилову риби затягнуло мулом 16-річного жителя села Новомалин Острозького району, що на Рівненщині. Це сталося близько 1 години ночі 8 квітня.

Прибувши до місця виклику, рятувальники з’ясували, що приблизно за шістдесят метрів від берега перебував по шию у мулі знесилений рибалка. Через густий шар бруду він взагалі не міг рухатися, а через сильне переохолодження не міг сказати і кількох слів. Ще лічені хвилини і хлопець повністю опинився б під товстим шаром мулу. Бійці ДСНС дісталися до потопельника на рятувальному човні. Далі за допомогою мотузок та підручних рятувальних засобів рибалку витягнули з мулу на човен та доправили до берега. Там рятувальникам допоміг дільничий офіцер поліції перенести врятованого до карети швидкої медичної допомоги. Із діагнозом загальне переохолодження організму врятованого доставлели до місцевої лікарні.

Рятувальники зазначають, що рибалці надзвичайно пощастило, адже, у той час віряни та дільничий офіцер поліції, який забезпечував громадський порядок біля церкви, проходили повз ставок на нічну службу до церкви. Вони й почули крики про допомогу та сповістили про це рятувальників.

До надання допомоги було залучено одну одиницю техніки ДСНС та 4 чоловіка особового складу рятувальників.