Запровадити електронний квиток у громадському транспорті просять у Рівному. Наразі на сайті міськради триває збір підписів під петицією щодо цього.

Як зазначає автор ініціативи Артем Остапюк, минулоріч у парламенті були прийняті законодавчі акти, які дозволяють впровадження автоматизованої системи оплати проїзду в міському пасажирському транспорті.

– Електронний квиток вже діє у багатьох містах України (Житомир, Тернопіль, Харків, також починається впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у Львові та в Дніпрі). Використавши досвід цих міст, а також досвід європейських міст, можна запровадити оптимальний варіант організації електронного квитка в нашому місті. Адже це, перш за все, зручність оплати для пасажирів. Також електронний квиток дає змогу вираховувати реальний пасажиропотік в громадському транспорті; запровадження електронного квитка значно спростить роботу водіям;
допоможе контролювати грошовий потік; за правильної організації контролю оплати за проїзд дозволить зменшить кількість “зайців” в електротранспорті, – пише рівнянин.

А також пропонує свої способи оплати за проїзд із допомогою електронного квитка.

Ознайомитися із повним текстом і підтримати петицію можна на сайті міськради до 27 травня.