Рівняни можуть взяти участь у паломництвах, які організовує центр «Воскресіння».

Як повідомляють в прес-службі Рівненської єпархії, паломництво до Кирило-Мефодіївського чоловічого монастиря у селі Уйковіце (Польща) відбудеться 24 травня. Саме в цей день найбільша православна обитель Польщі відзначає свій храмовий празник.

Під час прощі паломники візьмуть участь в святковій Божественній літургії, за якою зможуть приступити до Таїнств Сповіді і Причастя. По завершенні богослужіння та святкового обіду (яким братія монастиря пригощає всіх паломників) буде можливість помолитись біля Чудотворної ікони Божої Матері «Втіха і Розрада», яка у січні 1998 року дивним чином потрапила до монастиря.

До слова, монастир на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія в Уйковіцах розташований в Підкарпатському воєводстві Польщі. Це найбільший православний монастир на території Польщі і основний місцевий центр православного паломництва.

Історичні джерела вказують про існування православного монастиря в цьому польському селі до 1700 року. Сучасний монастир відродився 24 липня 1986 р., коли в Державній Нотаріальній канцелярії в Перемишлі, було підписано угоду, про придбання монахами 2,5 га землі. Сьогодні в обителі живе, трудиться та молиться понад тридцять монахів. У власності монастиря майже 40 гектарів земельних угідь та лісу. Незважаючи на велику зайнятись ченців, у монастирському храмі щоденно звершується богослужіння.

Пожертва 25 Євро + 50 грн. (страховка)

Для участі в паломництві необхідно мати біометричний закордонний паспорт або закордонний паспорт з відкритою Шенгенською візою

Паломництво відбудеться під духовною опікою священиків

Запис та довідки за телефонами:

(097) 481-89-20 протоієрей Миколай Капітула;

(097) 639-71-36, (066) 879-61-35 протоієрей Василій Рудніцький