На збірному пункті Рівненського обласного військового комісаріату урочисто відправили першу сотню строковиків. Молодь служитиме у Збройних Сил України, Нацгвардії та Державній прикордонній службі.

– Бути першими нелегко, проте завжди почесно й відповідально, – звернувся до майбутніх воїнів військовий комісар Рівненського військового комісаріату полковник Михайло Гнатів. – Ви служитимете на Львівщині, Житомирщині, Київщині та в столиці України місті Києві. Відповідно до рішення керівництва держави строковики на залучаються до виконання завдань АТО.

Також додав, що для зручності користування на кожного призовника на обласному збірному пункті оформляється банківська картка, на яку після прибуття до військової частини йому буде перераховано одноразову виплату 3524 гривні. Сюди ж за весь період служби він щомісяця отримуватиме грошове забезпечення в розмірі близько 250 гривень.

Нагадаємо, рамках призовної кампанії «Весна-2018» в Рівненській області з більше семи тисяч юнаків, які підлягають призову, до війська протягом квітня-травня буде відправлено близько п’яти сотень.