Воду за одну копійку рівняни не отримають. Рівненські гімнастки привезли 53 медалі львівсього турніру “Динаміка 2018”. У Костополі вкрали тюльпани. У Рівному усі першокласники навчатимуть із комп’ютерами за новою програмою, – з новинами, які не зaлишилися поза увагою та обговорювали 23 квітня, прoпoнуємо ознaйомитися в огляді дня за 60 ceкyнд.

Про водуВоду в Рівному хочуть продавати. Щоправда, земельну ділянку “Рівнеоблводоканал” під ці потреби хоче взяти в постійне користування безкоштовно. Так, вже більше місяця члени постійних комісій міськради вивчають питання “Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в постійне користування “Рівнеоблводоканал” земельної ділянки на вул. В’ячеслава Чорновола, 78″.

Про змагання. Вихідними рівненські гімнастки СК “Золота осінь” змагалися у Львові на традиційному турнірі “Динаміка-2018”. Змагання є відкритою першістю КДЮСШ “Здоров’я”. За підсумками, у багатоборстві, найпрестижнішій категорії, наші спортсменки здобули 53 медалі.

Про Нову українську школуПершокласників, які йтимуть до школи цієї осені та навчатимуться за програмою Нової української школи, в Рівному забезпечать комп’ютерами. Наразі на це потрібно 1 мільйон 600 тисяч гривень. Адже реформа передбачає, що з 1 вересня у місті має запрацювати 106 перших класів, які навчатимуться за новим підходом. Ниніі більшу частину коштів на це вже виділено.

Про тюльпаниНа центральній площі міста Костопіль, повиривали тюльпани. Подібні злодіяння вчиняються у райцентрі не вперше.

Якщо ви пропустили – читайте також:

22 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

21 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

20 квітня: головні новини Рівного за 60 секунд

Попередні новини – читайте у рубриці Головні новини за 60 секунд