27-річному житель Рівненщини за вчинення злочину проти власності потрапить у в’язницю. Таке рішення виніс Апеляційний суд Рівненської області, скасувавши вирок суду першої інстанції.

Чоловік раніше неодноразово притягався до кримінальної відповідальності за корисливі злочини, проте після звільнення з місць позбавлення волі на шлях виправлення не став, а продовжив займатися протиправною діяльністю.

Так, у суді працівники Рівненської місцевої прокуратури довели, що обвинувачений у лютому 2017 року пограбував у приміщенні залізничного вокзалу станції «Рівне» перехожого, заволодівши його дороговартісним ґаджетом.

Вироком суду першої інстанції зловмисника визнано винним у вчиненні грабежу, вчиненого повторно (злочин, що передбачений ч. 2 ст. 186 КК України), та засуджено до 4 років позбавлення волі. Одночасно, суд застосував вимоги ст. 75 КК України та звільнив чоловіка від відбування призначеного покарання із встановленням іспитового 3-річного строку з покладенням певних обов’язків.

Проте, прокурор не погодився із таким рішенням суду в частині призначеного покарання, що не відповідало ступеню тяжкості вчиненого кримінального правопорушення та особі обвинуваченого, та оскаржив його в апеляційному порядку.

У результаті суд апеляційної інстанції погодився із твердженнями прокуратури, скасував оскаржуваний вирок у частині призначеного покарання та ухвалив нове рішення, відповідно до якого засудженому призначено реальне покарання у виді 4 років позбавлення волі.