Pівненські каратисти поїдуть на Чемпіонат Європи. Так,  4-5 травня пройшов Міжнародний табір з кйокушінкаі карате унія України під керівництвом шіхана Станіслава Шмата (чорний пояс 5 дан), президента Всеукраїнської Федерації.

Від Рівненщини підвищувати свою кваліфікацію відправилось 15 біців. Впродовж табору учасники провели насичені тренування по по техніці куміте (бої) та ката (відпрацювання прийомів).

Одразу після цього, 6 травня наші спортсмени взяли участь у четвертому Чемпіонаті України з ката.

За підсумками турніру наші спортсмени показали хороші результати. Так, із золотом Василь Марчук, Горшкова Наталія та із сріблом Ілля Горшков. Їх до змагань готував тренер семпаі Євген Вєтров. Також із золотом Олександр Ковальчук (тренер семпаі Юрій Кайзер). Також срібну медаль Чемпіонату України здобув і президент рівненської обласної Федерації кйокушінкаі карате унія України Євген Вєтров. Його тренує керівник Всеукраїнської федерації шіхан Станіслав Шмат.

– Наступним серйозним виїздом для нас буде Чемпіонат Європи у жовтні. Рівненщину представлятимуть три спортсмени. Я, Юрій Кайзер та Наталія Лелях. Турнір пройде у Швеції. Змагання дуже високого рівня, тому не можна втрачати ні дня в підготовці, – прокоментував Євген Вєтров.