Вину двох медиків на Рівненщині доводять у суді.

Так, наразі скеровано до суду обвинувальний акт стосовно завідувача відділенням та лікаря-акушера-гінеколога одного із комунальних закладів охорони здоров’я за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, що передбачені ч.1 ст.140 та ч.2 ст.358 КК України (тобто – невиконання медичним працівником професійних обов’язків внаслідок недбалого до них ставлення, що спричинило тяжкі наслідки, та підроблення офіційних документів).

На підставі зібраних слідчим Рівненського відділу поліції та прокурором Рівненської місцевої прокуратури доказів встановлено, що внаслідок неналежного, а також невиконання у 2016 році вказаними медиками професійних обов’язків було спричинено тяжкі наслідки для пацієнтки закладу, яка перебувала на 36-му тижні вагітності – загибель плоду, а також втрату репродуктивної здатності. З метою приховання недбалості та уникнення відповідальності завідувач відділенням та лікар-акушер-гінеколог підробили офіційний документ – історію пологів жінки, в який внесли неправдиві відомості про проведення при її поступленні та перебуванні у закладі оглядів, яких насправді не проводили.

Участь у розгляді судом обвинувального акта забезпечуватимуть працівники Рівненської місцевої прокуратури. До обвинувачених судом застосовано запобіжні заходи у виді особистого зобов’язання. Відповідно до санкцій інкримінованих статей КК передбачено відповідальність у виді позбавленні волі на строк до 2 років.