Ще один дитсадок з’явиться у Рівному. Так, приміщення на Дубенській 71а готують для дошкільнят.

Більше 15 років у будівлі, яку колись звели під дитсадок, працювали організації соціального спрямування – обласний Центр соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді, Центр соціальної психологічної допомоги, відділення для бездомних, а також пенітенціарна служба. Наразі ж структурні підрозділи “розселять” і невдовзі можна буде розпочати реконструкцію з відновлення дошкільного закладу. У майбутньому дитсадок зможе прийняти більше 200 дітей.

Тим часом соціальні служби матимуть окремі приміщення. Для фахівців обласного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді відвели два поверхи будівлі на вулиці Чорновола, 66.

 

А пенітенціарна служба у минулому році вже вивільнила приміщення у зв’язку з реорганізацією. Притулок для безхатченків за декілька місяців теж матиме нову будівлю. Нині на вулиці Жоліо Кюрі, 21 триває реконструкція складських приміщень під відділення обліку для бездомних та надання послуг з харчування та облаштування на нічліг. Це один з проектів Державного фонду регіонального розвитку. У перспективі це буде один із кращих центрів для безхатченків в Україні, переконують обласні чиновники.

У свою чергу центр соціальної психологічної допомоги розташують на вулиці Будівельників. На ремонт приміщення для людей, які перебувають у складних життєвих обставинах спрямують 2,5 мільйонів гривень, співфінансуватимуть з обласного та міського бюджетів.