З військовим оркестром, феєрверками, гуркотом коліс, неприхованими емоціями, жагою перемоги, падіннями і поверненням на доріжку пройшов у Рівному півфінал чемпіонату Європи серед юніорів зі спідвею. На заваді змаганням не стали ні похмура погода, ані дощ. У результаті визначили п’ятьох кращих гонщиків, які за підсумками 20 заїздів потрапили до фіналу. Як у Рівному спідвеїсти з семи країн виборювали звання кращих – у нашому репортажі. 

Так, на рівненському стадіоні “Мототрек” 19 травня змагалися гонщики з Польщі, Німеччини, Угорщини, Латвії, Чехії, Словенії та України.

Рівне у півфіналі чемпіонату Європи представляв Марко Левішин.

Також від України виступали Дмитро Мостовик, Віталій Коваль і Андрій Розалюк.

Серед іноземних гостей на рівненському стадіоні змагалися Патрік Войдило (Польща), Марк Барани (Угорщина), Артьом Трофімовс (Латвія), Нік Скорья (Словенія), Віктор Лампарт (Польща), Річард Гейєр (Німеччина), Ян Квех (Чехія), Норберт Краковяк (Польща), Олег Михайловс (Латвія), Ігор Копєц-Собчинські (Польща) і Сандро Вассерман (Німечиина).

Не обійшлося й без падінь, як серед українських гонщиків, так й іноземних гостей.

А в результаті півфіналу чемпіонату Європи у Рівному найкраще виступили поляк Ігор Копєц-Собчинські, Ян Квех і  Віктор Лампард.

 

Також у фінал виходять Патрік Войдило та Олег Міхайловс, які посіли 4 та 5 місця.

У резерві ж буде Нік Скорья, який фінішував на рівненському стадіону шостим.

Тим часом наступні півфінали чемпіонату Європи серед юніорів пройдуть у місті Пльзені (Чехія) – 23 червня, і в місті Осло (Норвегія) – 28 липня.

А фінал чемпіонату Європи зі спідвею U-21 відбудеться 15 вересня у місті Штральзунд (Німеччина).

Вікторія РИЧКО