Зінаїда Михайлівна Величко з міста Острога Рівненської області – завжди усміхнена, життєрадісна та енергійна. Дивлячись на цю пані, здається, що вона й гадки не має, що таке поганий настрій та хвороби. Втім, зізнається 49-річна жінка, не так давно вона практично жила у лікарнях. Аж поки не навчилася лікуватися… енергією сонця.

Зінаїда Величко розповідає, з самого дитинства вона не могла похвалитися міцним імунітетом. Найменша зміна погоди одразу ж давалася взнаки: влітку задихалася від спеки, а взимку потерпала від вірусів та застуди. Батьки сподівалися, що, дорослішаючи, дочка переросте хвороби. Втім, із роками доводилося лікувати все нові, й нові недуги…

– Скільки операцій я перенесла, годі й злічити. Одна із них, найважча, на серці. Після неї здоров’я й «подалося», сили зовсім не мала. Молила Бога, щоб вижити, – пригадує співрозмовниця. – Традиційне лікування не допомагало, лікарі лише розводили руками. Я ж, шукаючи порятунку, стала їздити до травників, народних цілителів, знахарів та ворожок… Робила тайські вправи, практикувала лікувальне голодування, втім бажаних результатів не було. Якось говорила по телефону із сестрою, яка живе за кордоном, і скаржуся їй на свої болячки. На що вона відповіла: «Та скільки ж можна скиглити? Займися врешті сама своїм здоров’ям!». І розповіла про те, як оздоровитися за допомогою позитивного мислення та сонячної енергії.

Нині цей метод самооздоровлення острожчанка називає способом життя. І запевняє: завдяки йому вона не просто не хворіє, а й відчуває повну гармонію між душею та тілом.

– Найголовнішою формулою здоров’я є те, що людина повинна програмувати себе на позитив, не допускати жодної негативної думки. Мало хто у це вірить, проте мислення дійсно матеріальне, і на що себе налаштуєш налаштуєш, те з тобою і трапиться, – розкриває власні секрети здоров’я Зінаїда Величко. – А ще, якомога частіше дивитися на сонце. Не крізь окуляри, а «голими» очима! Справа в тому, що воно несе сильний енергетичний заряд, який всьому дає життя. Дивлячись на сонце, дякуйте за все хороше, що з вами трапляється. Таким чином ви заряджаєтеся позитивними мікро- та макро-елементами, які сплюють в організмі весь непотріб.

Марія КУЛІШ