«Із Грузії з любов’ю» – фотовиставку під такою назвою представлять сьогодні, 19 червня у Рівному. Початок о 15:00 в Рівненському обласному краєзнавчому музеї. В експозиції можна буде побачити світлини, які стали результатом фото-туру українських фотографів в Грузію.

Грузія, яка вона сьогодні? Фотографи з Рівного, Києва та Одеси поділяться своїми фото-враженнями від побаченого та почутого за результатами мандрівки цією сонячною та дружньою країною.

Учасники виставки: Олександр Харват, Тетяна Вакулюк (Tetiana Vakuliuk), Alena Kornyeyeva, Svetlana Kravchuk, Igor Kyrylchuk(Рівне),@Alexandr Sinelnikov, Oleg Nedviga (Одеса), Шевченко Александр, Виктор Черемисин (Київ)

У програмі: перегляд світлин, співочий презент від Валерія Марченко (лауреат численних фестивалів авторської пісні), фуршет у форматі грузинського застілля, спілкування з авторами, дружня атмосфера.

Партнер проекту – Рівненський обласний краєзнавчий музей, – Центр Україно-Грузинської Дружби Сакартвело. Організатор – “У фарватері істин”, Клуб-студія “Простір Фото”Рівненського МБК.