20 мільйонів гривень у Рівному таки залишили на початок робіт із реконструкції стадіону “Авангард”. Таку пропозицію у рамках змін до бюджету підтримали депутати міськради. За рішення в цілому проголосували 34 міські обранці.

Тим часом, була пропозиція відкласти виділення цих коштів до моменту, коли буде озвучена повна вартість проекту та його представлять усім охочим. Її підтримали 9 депутатів.

Наразі, за підрахунками спеціалістів, вартість стадіону становить 177 мільйонів гривень. Утім, як пояснив міський голова Рівного Володимир Хомко, зараз проект відправили на повторну експертизу, аби перерахувати заробітну плату, адже вона була закладена нижча.

Проводитимуть реконструкцію на умовах співфінансування із держбюджету. Принаймні чиновники переконують, що наразі є попередні домовленості з бюджетним комітетом Верховної Ради України. Так, за словами мера, з Києва обіцяли виділити левову частку коштів.

Нагадаємо, в лютому депутати виділяли вже ці кошти на початок робіт із реконструкції стадіону. Втім, його відмінили через суд, бо сесію скликали без належних підстав позачергово.

До слова, раніше передбачалося, що проходити реконструкція буде у чотири етапи. Серед іншого розробники обіцяли облаштувати дренаж, щоб стадіон не підтоплювало, футбольне поле з підігрівом, оновити трибуни, приміщення і провести низку робіт із благоустрою. Півтора року тому, за підрахунками спеціалістів, на це потрібно було у 110 мільйонів гривень. Нині ж за найскромнішими підрахунками вартість реконструкції стадіону зросла до 140 – 150 мільйонів гривень.