«Кавову» акцію 24 червня влаштували правоохоронці у місті Корець Рівненської області. Під час заходу збирали кошти на лікування 16-річного Олександра Сиротюка. Рік тому в підлітка діагностували онкологію. Хлопець уже пройшов 5 курсів хіміотерапії. Попереду – опромінення.

На жаль, самостійно боротися із недугою Саші батьки більше не мають можливості. Тож правоохоронці вирішили підтримати родину у скруті.

– Сьогодні в Корці святкують випускний, а багато школярів знають Сашка. До того ж, один із колишніх працівників органів внутрішніх справ нині має у центрі міста власне кафе. То ж ми вирішили підтримати хлопця і влаштувати йому акцію-сюрприз, – розповідає речниця ГУ НП Ольга Ангелова. – Зробили спеціальний альбом, де усі, хто купуватиме тут каву, писатимуть Олександру побажання, фотографуватимуться. Також власник закладу віддасть усю сьогоднішню виручку на лікування. Сюрприз же полягає в тому, що ввечері батьки привезуть сюди Сашу, коли їхатимуть до Рівного в лікарню, а ми тут зустрінемо його оплесками та передано альбом із побажаннями від кореччан.

Усі небайдужі можуть допомогти підлітку, перерахувавши кошти на картку його батька – Юрія Сиротюка. Кожна ваша гривня – шанс Олександра побороти страшну недугу.

Сиротюк Юрій Петрович

4149 4996 4587 0872

Телефон чоловіка 096-57-21-812