Сьогодні рівненські піротехніки завершили роботи по остаточному розмінуванню місцевості «Лиса гора», що в Сарненському районі Рівненщини.

Так, на території більш ніж 2.5 га виявлено та знищено у спеціально відведеному місці понад 600(!) боєприпасів часів минулої війни. Серед яких: 15 авіаційних бомб, артилерійські снаряди різних калібрів та набої до зброї.

Усі вибухонебезпечні предмети були у бойовому стані та несли реальну загрозу для мешканців поблизу розташованих населених пунктів.

Очищено! Сьогодні рівненськими піротехніками завершено роботи по остаточному розмінуванню місцевості «Лиса гора», що на Сарненщині. Нашими піротехніками на території більш ніж 2.5 га виявлено та знищено у спеціально відведеному місці понад 600(!) боєприпасів часів минулої війни. Серед яких: 15 авіаційних бомб, артилерійські снаряди різних калібрів та набої до зброї. Усі вибухонебезпечні предмети були у бойовому стані та несли реальну загрозу для мешканців поблизу розташованих населених пунктів. Дякую особовому складу групи піротехнічних робіт обласного управління ДСНС за чітко виконане бойове завдання. А як це було пропонуємо переглянути у короткому відеоролику.

Опубліковано Сергієм Круком Субота, 14 липня 2018 р.