Тренінг “Новий рівень можливостей” відбудеться у Рівному 21 липня. Він спрямований на досягнення нового особистого та професійного рівня.

Тренінг “Новий рівень можливостей” – це нагода позбутися застарілих стереотипів мислення, які пригнічують внутрішній стан. Захід допоможе подолати страхи та невпевненість у власних силах. Учасники здобувають навички успішної самореалізації, що допомагають їм долати будь-які перешкоди на шляху до поставлених цілей, забезпечуючи гармонійне та врівноважене особисте і професійне життя.

Тренінг проводить Олег Мікруков – тренер з системного розвитку особистості, коуч, наставник, магістр спортивної психології.

Однією із найважливіших частин тренінгу є проходження по доріжці з палаючого вугілля. Так, це дуже хвилююче, але організатори запевняють, що безпечно і надзвичайно ефективно.

Що ж дає ходіння по розпеченому вугіллю?

У людей, які пройшли такий екстремальний тренінг, як вогнеходіння, вивільняється енергія, яка зависла в минулому. З’являється можливість рухатись вперед, накопичуючи нові сили і очищаючи свою структуру. На стопах ніг знаходяться рефлексогенні зони всіх органів. Екстремальний вплив на ці зони призводить до потужної активізації імунної системи, а вже організм сам «знає», де у нього непорядок – починається “вогненна трансмутація”, у результаті якої, людина очищається, омолоджується і наповнюється надпотужною енергією.

ПРОГРАМА ТРЕНІНГУ:

9.00 – збір учасників та виїзд на місце проведення;
10.00 – вступна частина;
10.15 – теоретична частина: «Самовдосконалення та самореалізація»;
11.00 – практична частина: «Активація енерго-потенціалу людини»;
12.00 – теоретична частина: «Лідерські якості та їх перевага»;
12.45 – практична частина: «Рольові та командні ігри»;
13.30 – обідня перерва;
14.30 – теоретична частина: «Перетворення страхів на впевненість»;
15.15 – практична частина: «Екстремальні подолання перешкод» (ходіння по битому склі та лежання на дошці з цвяхами);
16.45 – перерва;
17.00 – практика: «Вуглеходіння»;
18.00 – завершення. Виїзд на Рівне.

Тривалість 8 годин. Збір учасників о 9.00 за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 11, оф.107

Телефон для довідок та замовлення місць: 067 362 11 31